רהיטי שוקי החלה את דרכה בתחילת  שנות השמונים בחנות בפלורנטין 30, תל-אביב אותה ייסד אב המשפחה מאיר אביקזר. החנות החלה למכור מזרוני ספוג ומזרני קפיצים במידות המותאמות אישית לצורכי הלקוח. בהמשך רהיטי שוקי החלו למכור מזרנים אורתופדיים ורהיטים מתוך מטרה להביא לצרכן כל שהוא צריך על מנת לרהט את ביתו. המזרנים והרהיטים מיוצרים בארץ, מהחומרים האיכותיים ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה המקדמת ביותר.
במרוצת הזמן רהיטי שוקי גדלו ופתחו עוד שתי חנויות בפלורנטין 28 ופלורנטין 37.
כיום, רהיטי שוקי מספקים סחורה לספקים וללקוחות פרטיים במחירים מוזלים תוך שימת דגש על איכות, אחריות ויחס אישי ללקוח.
ברהיטי שוקי, ניתן למצוא מגוון רחב של רהיטים- חדרי שינה, פינות אוכל, מערכות ישיבה, מזנונים ושולחנות סלון. בנוסף אנחנו מספקים מזרנים אורתופדיים ופתרונות שינה, המותאמים אישית ללקוח עם חומרי גלם מהטובים והמתקדמים ביותר.
אנחנו ערים לטכנולוגיה המתקדמת ולרצון הלקוח להזמין מוצר בהזמנת כפתור ולשם כך אנו גאים להציג את רהיטי שוקי און-ליין, החנות האינטרנטית, בה הלקוח יכול להזמין כל מוצר שירצה בלחיצת כפתור, בכפוף לתקנון החברה.
אנו עושים מאמצים רבים לשפר את חווית השירות ללקוח ומאמינים בראש ובראשונה ביחס אישי ללקוחותינו ובמענה אנושי על מנת לתת את כל הפרטים הנדרשים לפני קניית המוצר.
חשוב לנו מאוד שהלקוח יידע מה הוא המוצר אותו הוא קונה ולכן לצד כל מוצר מצוין החומר גלם ממנו הוא עשוי/המפרט, המידות שבו הוא קיים והצבעים. מעבר לכך בכל שאלה אנו מספקים מענה טלפוני על מנת שהלקוח ירגיש ויידע שקונה הוא בידיים בטוחות.
כמו כן, כאמור רהיטי שוקי-און ליין הינה חנות אינטרנטית אך לה גם סניפים בתל-אביב. כל לקוח מוזמן לבצע רכישה אך גם להגיע לאחת מהחנויות הממוקמות ברחוב פלורנטין 30/28/37, תל-אביב.
אמינות מובילה אותנו, לקוח מרוצה חשוב לנו ולכן נשמח מאוד לעמוד לשירותכם ולתת לכם את המענה הטוב ביותר- 40 שנות מוניטין המעידות בעד עצמן.